mgr Zbigniew Kasprzyk

Rekomendacje

mgr Zbigniew Kasprzyk

tel. 501 471 825 Umów się online

Konrad Czerniak

Konrad Czerniak Mężczyzna 11 września, 2014

(ur. 11 lipca 1989 w Puławach) – polski pływak, wicemistrz świata, dwukrotny mistrz Europy na krótkim basenie, medalista mistrzostw Europy. Wielokrotny rekordzista Polski.

Wychowanek klubu KS Wisła Puławy. Do końca szkoły podstawowej trenował pod opieką Sławomira Słotwińskiego. Następnie jego treningiem zajął się trener Ryszard Kowalczyk, prowadzący przed laty Annę Uryniuk. Obecnie trenuje w podmadryckiej szkole pływania utworzonej przez Bartosza Kizierowskiego. Specjalizuje się w stylu dowolnym oraz motylkowym.

Ma młodszą siostrę, Gabrielę Czerniak, która także jest pływaczką.

W dzisiejszych czasach, przestrzeganie diety i odpowiedniego planu suplementacji jest podstawowym elementem przygotowania sportowego. Odnoszenie wymiernych efektów, szczególnie na poziomie mistrzowskim wymaga ode mnie każdego dnia precyzyjnego realizowania wyznaczonych zadań. Od wielu lat jestem pod okiem doskonałego specjalisty w zakresie żywienia i wspomagania diety Pana Zbyszka Kasprzyka z poradni Fit Dietetyk w Tychach. Dzięki jego radom udało mi się w ostatnich latach osiągnąć wiele życiowych sukcesów w sporcie i jestem przekonany, że sposób żywienia miał kolosalny wpływ na wiele moich wyników. Mogę więc z pełnym przekonaniem polecić poradnię dietetyczną Fit Dietetyk w Tychach. Jestem przekonany, że do końca mojej kariery będziemy ściśle ze sobą współpracować.

:red_circle: Zbigniew Kasprzyk
POKAŻ